پاتوق جوانان
سایت علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، دفاعی

افسران - خط حزب الله 21


ارسال شده در تاریخ : 28 اسفند 1394برچسب:, :: 23:58 :: توسط : محمد مهدی محسنی

 

«روزنامه دولت اعتدالی ایران» در اقدامی وقیحانه و موذیانه متنی موسوم به «همسایه طبقه بالا» را به قلم منافقانه «لیلی مشرقی» منتشر کرده است.

ما به عنوان قطره ای از دریای بزرگ امت حزب الله، این حرکت موذیانه، وقیحانه و رد پای نفوذ در رسانه دولتی ایران را محکوم کرده و خواستار برخورد قضایی انقلابی و اخراج قلم به دستان مزدور از عرصه مطبوعاتی که با بیت المال مسلمین ارتزاق می نمایند هستیم.
شماری از حزب الله تهران

ارتباط با مدیر: @foad56
لینک تلگرام بیانیه: https://telegram.me/joinchat/A3VEizyU_2FFzy-LV1EnRQ

https://web.telegram.org/#/im?p=@akhbarevijeh


لینک سند فضاحت روزنامه ایران:
http://iran-newspaper.com/?nid=6153&pid=3&type=1


ارسال شده در تاریخ : 28 اسفند 1394برچسب:, :: 23:58 :: توسط : محمد مهدی محسنی


ارسال شده در تاریخ : 28 اسفند 1394برچسب:, :: 23:58 :: توسط : محمد مهدی محسنی

افسران - قابل توجه آقایان رفسنجانی و روحانی و سایر اعوانشان


ارسال شده در تاریخ : 28 اسفند 1394برچسب:, :: 23:58 :: توسط : محمد مهدی محسنی

مردان تلگرامی و زنان اینستاگرامی داستانیست به روایت خادم سایبری که در معبر سایبری فندرسک انتشار یافته و نویسنده بر این باور است که مردان تلگرام را دوست دارند و زنان اینستاگرام را که این علاقه‌مندی ها باعث شده تا شاهد رفتارهای عجیبی از زنان و مردان باشیم که مختصری از آن را در ذیل می خوانید :

مردان تلگرامی بر این باورند هرچقدر هم که بی سواد باشند اما اگر بتوانند در گروه های تلگرامی حرف های قشنگ و گنده تر از دهانشان بزنند که حتی معنی آنرا هم ندانند، از درجه شخصیت بالاتری برخوردارند.

زنان اینستاگرامی بر این باورند اگر نان شب ندارند که بخورند اما اگر بتوانند با ژست ها و لباس ها و آرایشات مختلفی عکس های خود را در اینستاگرام به انتشار بگذارند، از درجه شخصیت بالاتری برخوردارند.

مردان تلگرامی اگر ببینند خانمی در گروهی متنی را تایپ می کند ناخوداگاه مطلب نخوانده آن خانم را فوروارد می کنند و با گذاشتن علامت شصت (لایک) وانمود می کنند که خیلی از حرف های آن خانم لذت برده اند.

زنان اینستاگرامی اگر ببینند تعداد لایک های عکس هایشان هر روز بیشتر می شود، روز به روز برهنه تر و پر آرایشتر عکس می‌گذارد و خیال می کند که مرد هابخاطر ژست ها و با کلاس بودنشان برایشان لایک می کنند.

مردان تلگرامی زنان اینستاگرامی

مردان تلگرامی در گروه هایی که فقط آقایان هستند بسیار بی شخصیت و بی ادب رفتار می کنند ولی اما اگر در گروهی فقط یک خانم حضور داشته باشد چنان رفتار می کنند که انگار استاد اخلاق اسلامی دانشگاه هستند.

زنان اینستاگرامی آشغال هایشان را از ماشین به بیرون پرت می کنند اما اگر به یک جوی آّب گندیده لجن گرفته برسند نا خداگاه دست هایشان را باز می کنند و ژست پرواز می گیرند و زیرش می نویسند م