پاتوق جوانان
سایت علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، دفاعی

 

بی تردید همانگونه که انسان ها دارای شکل ها، نژادها و رنگ های مختلفی می باشند، اجنه نیز دارای این تنوع و گوناگونی می باشند چنانچه شیخ عباس قمی می نویسد: یَتَشکلون بِاشکال مُختَلفه؛ یعنی اجنه توانایی آن را دارند به هر شکل و قیافه ای درآیند.

 



ادامه مطلب...

ارسال شده در تاریخ : شنبه 6 مهر 1392برچسب:پاتوق جوانان ,مطالب جالب, جن, اجنه, عفریت, شیطان, :: 22:31 :: توسط : محمد مهدی محسنی

نامردی بیشتر از اینم می شه؟؟؟

 

 

به ای ذنب قتلت؟

به یاد شهدای مظلوم هواپیمای مسافری ایران که توسط ناو آمریکا مورد حمله  قرار گرفت ..!؟


ارسال شده در تاریخ : جمعه 5 مهر 1392برچسب:پاتوق جوانان, حوادث, جنایت ,ناو آمریکایی, هواپیمای مسافری,, :: 23:3 :: توسط : محمد مهدی محسنی

تفاوت نسل های قدیمی با جدید!!

 

 

 


ارسال شده در تاریخ : جمعه 5 مهر 1392برچسب:پاتوق جوانان , طنز, سرگرمی , تفاوت نسل های قدیمی با جدی, :: 22:27 :: توسط : محمد مهدی محسنی

به گزارش عرش نیوز ،دکتر نصیر دهقان، پزشک و پژوهشگر طب سنتی گفت: امروزه مسئله چاقی و اضافه وزن به دغدغه ای مهم و فراگیر در جامعه تبدیل شده به گونه ای که ماهانه چندین روش و یا داروی جدید معرفی می شود، اما گاهی بدن برای تغییر نیاز به یک خانه تکانی دارد و استفاده از گیاهان دارویی می تواند این شرایط را برای بدن ایجاد کند البته قبل از استفاده از آن ها بهتر است با پزشک درمانگر خود مشورت کنند.ی افزود: هر کس که به نوعی قصد کاهش وزن خود را دارد باید بتواند جلوی اشتهای کاذب و وسوسه خوردن غذاهای غیرضروری را بگیرد و با انجام ورزش های هوازی و مداوم، متابولیسم و سوخت و ساز بدن خود را افزایش داده و نظام چربی سوزی بدنشان را فعال تر کند بنابر این اینگونه می توان بدن را خانه تکانی کرد.
دهقان با اشاره به گیاهانی که در کاهش اشتها نقش دارند، تصریح کرد: زیره، رازیانه از گیاهان کاهش دهنده اشتها هستند و گیاهانی از جمله چای سبز، فلفل قرمز، شوید و سرکه گیاهان افزایش دهنده متابولیسم هستند.


ارسال شده در تاریخ : چهار شنبه 3 مهر 1392برچسب:, :: 21:28 :: توسط : محمد مهدی محسنی

جواني نزد شيخ حسنعلي نخودكي آمد و گفت سه قفل در زندگي ام وجود دارد و سه كليد از شما ميخواهم.....

قفل اول اين است كه دوست دارم ازدواج سالم داشته باشم

قفل دوم شغلی ندارم و دوست دارم كارم پر بركت باشد

قفل سوم هم دوست دارم به مکه بروم وحاجی شوم

شيخ نخودكي فرمود :

براي قفل اول نمار را اول وقت بخوان

براي قفل دوم نمازت را اول وقت بخوان

وبراي قفل سوم نمازت را اول وقت بخوان

جوان عرض كرد سه قفل با يك كليد!!!!!!!!!!؟؟؟

شيخ نخودكي فرمود نماز اول وقت شاه كليداست

جوان بعدازچندمدت باخوشحالی آمدوگفت:

سه قفل زندگی ام بااین شاه کلید بازشد...



افراد چاق همیشه یادآور رژیم های سرسخت و ضد چربی هستند. ولی به راستی آیا گونه ای از چربی هم وجود دارد که برای بدن انسان مفید باشد؟ جواب مثبت است، این ۴ ماده را بخورید که برایتان مفید است.

 ۱- شکلات تلخ

5-healthy-fats-you-need-02-sl.jpg

تقریبا نیمی از شکلات را چربی اشباع نشده تشکیل می دهد. ولی شکلات تلخ حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان می باشد که فشار خون را پایین می آورد و از قلب محافظت می کند.

 ۲-ماهی

5-healthy-fats-you-need-03-sl.jpg

غذاهای دریایی دارای امگا-۳ می باشند، که بهترین نوع چربی برای قلب و عروق محسوب می شود. مصرف ماهی به صورت ۲ وعده در هر هفته می تواند خطر حمله قلبی را تا ۳۶٪ کاهش دهد.

 ۳-زیتون

5-healthy-fats-you-need-04-sl.jpg

زیتون و روغن زیتون، هر دو حاوی مقادیر زیادی از چربی اشباع نشده اند و روغن زیتون پایه واساس رژیم مدیترانه ای محسوب می شود. تحقیقات نشان می دهد که زیتون می تواند از قلب در مقابل حملات حفاظت کند و به بدن در مقابله با دیابت کمک کند.

 ۴-کره بادام زمینی و خشکبار

5-healthy-fats-you-need-05-sl.jpg

مصرف روزانه کره بادام زمینی می تواند خطر ابتلا به نوع دوم دیابت را تا ۲۱٪ کاهش دهد، با این حال تحقیقات نشان داده است که مصرف روزانه خشکبار می تواند خطر بروز حمله قلبی را تا ۳۵٪ کاهش دهد.


ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1392برچسب:پاتوق جوانان , مطالب علمی, چربی های مفید, غذای سالم, زیتون, ماهی, :: 23:22 :: توسط : محمد مهدی محسنی


چناچه از صحبت های اخیر بابک زنجانی مرد ثروتمند ایرانی مشخص است ، مواردی نظیر شانس ، یاری خدا و بیزنس های مختلف وی را به اینجا رسانده و مواردی نظیر رانت ، سفارش ، لابی و استفاده از مراکز قدرت هیچ تاثیری در تحقق این فرایند نداشته است.

به گزارش جام اقتصادی، بابک زنجانی مالک و رئیس هیئت مدیره ی هلدینگ سورینت اکنون و با گذشت فقط چند سال توانسته است در سن 43 سالگی به سرمایه ای بالغ بر 000 . 000. 000. 000. 25 تومان دست یابد ، او می گوید این رقم عجیب و غریب در این مدت تنها با «یاری خدا» حاصل شده و هیچگونه دست های پشت پرده و یا سفارش های آقایان از بالا در کار نبوده ؛ او معتقد است تنها گاهی اوقات شانس به یاری اش می آمده و فقط و فقط «خدا برایش خواسته» است.بابک زنجانی که همچنان مجرد است ، اکنون مالک 64 شرکت داخلی و خارجی است و مدیریت حدود 17 هزار کارمند را بر عهده دارد ؛ شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم، اولین بانک سرمایه گذاری اسلامی در مالزی، سهامدار شرکت هواپیمایی انور ترکیه، مؤسسه مالی اعتباری در امارات ،  بانک ارزش تاجیکستان ، باشگاه فوتبال راه‌آهن و هواپیمایی قشم بخشی از دارایی های بابک خان است.



ادامه مطلب...

ارسال شده در تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1392برچسب:پاتوق جوانان, اقتصادی, ثروتمندترین, ایرانی,تجارت,بیزینس, :: 22:27 :: توسط : محمد مهدی محسنی

 آجیل می‌‌تواند ترکیبات مختلفی داشته باشد. مثلاً آجیل شور که از پسته، تخمه کدو، تخمه ژاپنی، مغز بادام، مغز فندق و بادام هندی تشکیل شده است. البته بعضی‌ها بادام منقا را هم به این ترکیب اضافه می‌کنند. آجیل شیرین که مغز گردو، کشمش، توت خشک، مغز فندق، مغز پسته، مغز بادام و بادام هندی را شامل می‌‌شود، نوع دیگری از آجیل است. سومین نوع آجیل، آجیل چهار مغز است که از مغز بادام، مغز پسته، مغز فندق و بادام هندی تشکیل می‌‌شود. چهارمین نوع آجیل هم آجیلی است که امیدواریم برای ما خوش شانسی بیاورد؛ یعنی آجیل مشکل‌گشا که ترکیبی از مغز فندق، مغز پسته، مغز بادام، توت خشک، کشمش، نخودچی و نقل است.

فواید مغزها

ترکیب آجیل هرچه باشد، مجموعه‌‌ای از مغزها است که همگی فواید تغذیه‌‌ای بسیار زیادی داشته و سرشار از مواد مغذی هستند. چربی موجود در انواع آجیل از نوع اشباع‌ نشده است که کلسترول خون را پایین آورده و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را کاهش می‌‌دهد. چربی اغلب مغزها تا ۹۰ درصد از اسیدهای چرب اشباع‌ نشده تشکیل شده است.
آجیل‌‌ها سرشار از پروتئین، انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف هستند. ویتامین E و اسید آمینه آرژنی